Şehirler Arası Nakliyat ve Taşımacılık

Bazı dönemlerde evimize yeni eşyalar alabiliriz ama değiştirdiklerimiz de yenidir. Bunları atmak veya yok pahasına hurdacılara vermek istemeyiz.  Ya da taşınmamız gerekir ancak henüz yeni bir ev bulamamışızdır. Mevcut evimizin kirasını orada oturmadığımız halde vermek istemeyiz. Çünkü gittiğimiz şehirde de ciddi barınma giderlerimiz olacaktır. Yazlığımızı satmışızdır ancak henüz istediğimiz gibi beğenip satın alabileceğimiz yeni bir yazlık bulamamışızdır. Bunların dışında örneğin evimizde bir bölüm eşyayı koyacak yer yoktur. İşte bu durumlarda ne yapacağımızı bilemeyiz çoğu zaman.


Depolama Hizmeti

Evinizde, yazlığınızda ya da diğer ikamet yerlerinde fazla olan veya koyacak yerinizin olmadığı eşyaları ücret karşılığı depolayan profesyonel şirketler mevcut artık. Ülkemizde yeni yeni bilinse de aslında ev eşyası depolama işlemleri 1990’lı yıllardan beri yapılmaktadır. Bu sayede koyacak yerimizin olmadığı eşyalarımızı belirli bir süre ücret karşılığı sağlıklı bir ortam ve şekilde depolayıp saklayabiliriz. Bu da ileride kullanabileceğimiz eşyalarımızı başkalarına vermemize ya da hurdaya çıkarmamıza engel olacaktır.


Depolamada Uzman Firma

Firmamız uzun yıllardan bugüne eşya depolama alanında hizmet vermektedir. Bizimle iletişme geçtiğinizde uzman arkadaşlarımız depolanacak eşyaların tespiti için eşyaların bulunduğu yere gelip ekspertiz raporunu hazırlarlar. Böylece hangi araçlarla ve nasıl bir taşıma yöntemi ile depolarımıza taşınacağı belirlenir. Daha sonra eşyalarınız evinizden veya bulunduğu yerlerden alınıp paketlenerek depolarımıza getirilir. Bu esnada eşyaların mevcut durumu kontrol edilerek bir teslim tutanağı hazırlanır. Bir nüshası sizde kalır bir nüshası da bizde. Eşyalarınız oluşabilecek en ufak hasara karşı sigortalanır. Nem, rutubet ve tozdan uzak depolama alanlarında ambalajları barkodlanarak saklanır. Bu sayede içlerinden bir eşyanızı istediğinizde yerleri barkodlarından belirlenen paketteki eşyalarınız adresinize kadar teslim edilebilmektedir. Siz de bu eşyaların nerede saklanabileceği gibi bir soruyu kafanızda taşımak zorunda kalmamaktasınız.  Tüm bu hizmetleri sizlere sorunsuz sağlayan firmamız aynı zamanda bu hizmet karşılığında sizden çok ekonomik rakamlar talep etmektedir. Eşyalarınızın hem sağlıklı bir ortamda depolanması hem de ekonomik hizmet bedelleri ödemek için bizimle irtibata geçmeden karar vermeyin. Tek yapmanız gereken bizi aramak.